Posíláme do celého světa
Česky Česky
CZK
Přihlásit se
Přihlášení

Kvalitní snadno přizpůsobitelné samolepící štítky nejen pro děti

Vznik značky Happy Label

Happy Label je v několika směrech výjimečnou společností. Po, svém založení v roce 2013 zvítězila v roce 2014 v soutěži obchod roku. Byla první společností na českém trhu, která se specializovala na štítky pro děti, a od roku 2013 je v oblasti štítků na trhu vůdčí firmou. Společnost Happy Label začínala jako koníček svých zakladatelů, který v průběhu let povýšil na firmu. Své služby firma postupně rozšířila na tisíce spokojených zákazníků, kterým dodává stovky štítků.

Společnost to ale neměla vždycky snadné a v průběhu let musela čelit různým výzvám. Z těžkostí však vyšla silnější a lepší. Nyní produkuje štítky nejvyšší kvality pro celosvětový trh. Štítky si můžete objednat na našich webových stránkách. Povzbuzená obrovskou odezvou, společnost rozšiřuje své pole působnosti a nyní bude poskytovat služby ještě většímu publiku.


Ahoj! Jmenuji se Marianna, jelikož jsem kreativní a aktivní člověk, měla jsem touhu vyzkoušet něco nového. Zároveň však pro mě bylo důležité, abych měla dost času na to, co mám nejraději, a to je moje rodina. Tak se zrodila firma Happy Label.

Moje priority byly správné: Mám dva syny, se kterými jsem chtěla trávit co nejvíce času. Protože moji kluci jsou velmi aktivní, mám stále napilno. Návrat do práce na plný úvazek pro mě nepřicházel v úvahu.

Proč jsem vytvořila Happy Label? Život s dětmi hodně mě naučil. Jednou z lekcí bylo, že děti ve škole poztrácejí spoustu věcí. Jeden den je to mikina, další den sáček na svačinu. Bylo náročné neustále dětem připomínat jejich věci, a tak jsem si říkala, že musí existovat lepší řešení. Pak jsem přišla na tenhle nápad – a vznikla firma Happy Label.

Začala jsem podnikat z domova s cílem pomoci rodičům, jako jsem já. Jde o jednoduchou myšlenku – pokud vaše děti často ztrácejí své věci, můžete jim je označit a tak napomoci tomu, aby je zase přinesly domů. Tenhle nápad se proměnil ve skutečnost, nejen pro mě, ale teď i pro rodiče, jako jste vy.

Cílem mé firmy, na který jsem se zaměřila od samého začátku, je, aby všechny naše štítky byly co nejkvalitnější, trvanlivé a hlavně stoprocentně bezpečné pro děti. Jako matka rozumím dětem a vím, co je pro ně zajímavé a přitažlivé. Naše štítky jsou zábavné a jedinečné, přesně jako děti.

V neposlední řadě bych ráda poděkovala všem, kteří mě v tomto projektu podporovali a pomohli mi ho uskutečnit. Všechny vaše návrhy a nápady byly pro mě velmi užitečné. Zvláště bych chtěla poděkovat svému manželovi, který chápe mé nadšení a přiměl mě k tomu, abych se do toho pustila. Nedokážu vám všem dostatečně poděkovat za to, že jste mi byli tak skvělou oporou.

MariannaODBĚR NOVINEK


Posíláme krásné e-maily. Při registraci navíc získáte 15% slevu na první objednávku.