Posíláme do celého světa
Česky Česky
CZK
Přihlásit se
Přihlášení

Kvalitní snadno přizpůsobitelné samolepící štítky nejen pro děti

Reklamační podmínky a vrácení zboží

Zásady pro vrácení peněz

Spokojenost zákazníka je pro společnost Happy Label vždy tou nejvyšší prioritou. Náš oddaný tým před odesláním kontroluje vaše objednané zboží, abychom mohli zaručit kvalitu produktů. Kvalitou našich produktů si tak můžete být jistí. Pokud nejste s produkty spokojeni, můžeme vám vrátit peníze. Na uplatnění práva na vrácení peněz nebo získání „kreditu“ za zakoupené zboží máte 30 dní, pokud mají produkty konkrétní vady, jak je uvedeno níže.

Zpracování vrácení zboží/peněz

Vrácení peněz provádíme pouze v souladu s našimi zásadami. Pro ochranu všech zákazníků a zajištění toho, že jsou všechny vratky a výměny řešeny spravedlivě, vám společnost Happy Label může peníze vrátit pouze v následujících případech:

  • Balík dorazil poškozený (nutný důkaz),
  • Doručený produkt je velmi nekvalitní (vyžadován důkaz),
  • Řezná linka je mimo štítek.
  • Na barvách jsou mastné skvrny,
  • Byl doručen špatný produkt.

Pro ulehčení procesu vrácení peněz nám musíte na e-mail info@happylabel.cz odeslat následující informace:

jméno, e-mail, číslo objednávky a fotku poškozeného produktu 

Po přijetí žádosti a její kontrole vám pošleme e-mail o schválení nebo odmítnutí vrácení peněz. Pokud dojde ke schválení, bude vrácení peněz zpracováno během 5–10 pracovních dní. Prostředky vám budou připsány na vaši platební kartu nebo na původní způsob platby. Vrácení peněz může trvat až 30 dní. Pokud by vrácení peněz trvalo déle nebo pokud máte jakékoli další dotazy týkající se procesu vrácení, kontaktujte nás na info@happylabel.cz nebo +420 244 404 902.

Zpracování vrácení zboží/peněz

Za jakékoli poškozené nebo vadné produkty, jak jsou popsány výše, si neúčtujeme v případně schváleného vrácení produktu žádné poplatky za dopravu.

V případě jakýchkoli jiných důvodů – jako změna názoru na objednávku nebo pokud produkt již nechcete – zaplatíte pouze poštovné u místní pošty nebo vybraného kurýra. Náklady na dopravu hradíte vy. Obvykle jde o 80 Kč. Neúčtujeme si poplatek za naskladnění. 

Platba

Přijímáme všechny hlavní kreditní a debetní karty (MasterCard, Visa), platbu dobírkou a PayPal. V objednávce prosím poskytněte přesnou adresu a telefonní číslo. V objednávce také prosím poskytněte přesnou adresu a telefonní číslo.

Jsme tu, abychom vám pomohli! V případě jakýchkoli problémů s objednávkou nám neváhejte poslat stížnost. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat náš tým zákaznické podpory zasláním e-mailu na info@happylabel.cz.

 ODBĚR NOVINEK


Posíláme krásné e-maily. Při registraci navíc získáte 15% slevu na první objednávku.