Posíláme do celého světa
Česky Česky
CZK
Přihlásit se
Přihlášení

Kvalitní snadno přizpůsobitelné samolepící štítky nejen pro děti

FAQ

Co je na vašich štítcích tak zvláštního?

Naše štítky jsou výjimečné v mnoha směrech. Především si je můžete přizpůsobit podle toho, jaké barvy či vzory se vám líbí a můžete je označit svým jménem. Nejdůležitější je však to, že opravdu drží. Nemusíte se bát vody, mrazáku, mikrovlnky ani myčky na nádobí, protože tyhle štítky se neodlepí.

Z jakého materiálu jsou štítky vyrobeny?

Štítky jsou vyrobeny z několika materiálů, aby byly odolné vůči vodě, teplu a chladu. Použité materiály jsme dlouho testovali, abychom našli tu správnou kombinaci. Chtěli jsme se ujistit, že barvy zůstanou jasné a svěží a nálepky budou držet v každém prostředí.

Na jaké povrchy lze štítky nalepit? 

Štítky můžete nalepit téměř na jakýkoli povrch. Jen věnujte pozornost tomu, abyste štítek pečlivě nalepili na čistý a suchý povrch a snažte se minimalizovat vznik vzduchových bublinek či vrásek. Naše štítky drží na plochém, oblém i pružném povrchu a přilnou k látce, plastu, dřevu i papíru. Nemusíte se tedy bát, naše štítky vydrží vše.

Mohu změnit již odeslanou objednávku? 

Jelikož jde vždy o objednávky šité na míru, prosíme klienty, aby výsledný produkt před potvrzením objednávky vždy pečlivě zkontrolovali. Pokud nás však kontaktujete během 12 hodin od zadání objednávky, vynasnažíme se provést požadované změny.

Lze štítky použít i do mikrovlnné trouby a mrazáku? 

Samozřejmě, a také do myčky na nádobí, pračky a sušičky!

Za jak dlouho mi štítky přijdou?

Uděláme vše pro to, abyste štítky dostali za 3 – 5 dnů.

Kam lze štítky zaslat?

Tyto štítky vám můžeme dodat na jakoukoli adresu na světě.

Chci štítky v barvách, které nejsou na vašich webových stránkách.

U zvláštních objednávek dokážeme štítek i barevnou kombinaci vyrobit na míru. Sdělte nám, jaké barvy byste si přáli, a my se vynasnažíme najít pro vás něco, co se vám bude líbit.

Lze štítky po nalepení odlepit?

Tyto štítky jsou vysoce přilnavé, ale s určitým úsilím je lze odlepit. Usnadní vám to trocha čisticího prostředku či alkoholu.ODBĚR NOVINEK


Posíláme krásné e-maily. Při registraci navíc získáte 15% slevu na první objednávku.